close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
محصولات

محصولات

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

اجزا کرکره برقی

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و پیدایش ابزارهایی برای سهولت زندگی انسان ها کرکره های دستی نیز کم کم جا یخود را به کرکره های برقی می دهند . کرکره برقی در تبریز به علت مزایای که دارند مورد استقبال قرار گرفته اند به همین سبب شرکت نیکا الکترونیک نیز به تولید و فوش کرکره برقی در تبریز پرداخته است و قیمت کرکره برقی نیکا بسیار مناسب می باشد .

کرکره برقی از عناصر مختلف تشکیل شده است . که مهم ترین جز آن موتور کرکره می باشد که موجب حرکت تیغه ها می شود . موتور های کرکره های برقی به دسته می توان تقسیم کرد .

موتور ساید : با توجه به میزان تردد می توان موتور مناسب را انتخاب نمود . اگر درب مورد نظر با وزن بالا بوده و میزان تردد در آن بالا می باشد از موتور ساید می توان استفاده نمود . این موتورها قدرتمندترین موتور هستند . سرعت این نوع موتورها بالا نیست .

 

موتور سانترال : برای درب هایی با میزان تردد و وزن متوسط استفاده می شود . استفاده از این موتورها کاهش یافته است . اما به علت نصب ساده بهترین گزینه برای تبدیل کرکره قدیمی به جدید است .

 

موتور توبولار : این موتور نیز برای درب هایی با میزان تردد پایین به کار می رود . از مزایای آن قیمت مناسب ، اندازه کوچک و به تبع آن اشغال فضای کمتر می باشد .

 

تیغه کرکره برقی  : تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم ، گالوانیزه و پلی کربنات است . تیغه آلومینیومی دارای مقاومت بالاتری هستند و در ایران درصد بالایی از آن استفاده می شود . تیغه گالوانیزه  از قیمت مناسب تری برخوردار است . تیغه پلی کربنات هم از ظاهر زیبا و شیشه ای برخوردار است.

 

کپس ها قطعات پلاستیکی هستند که در انتهای تیغه نصب می شوند و موجب حرکت راحت تر می شوند . ریل ها جز دیگری از کرکره برقی می باشند که می تواند از جنس آلومینیوم یا آهن باشند .

همچنین کرکره برقی مانند مابقی درب های اتوماتیک دارای فلاشر و چشمی برای تشخیص حرکت و باز و بسته درب می باشد .

 

کیفیت کرکره برقی به اجزا آن وابسته است . کرکره های برقی نیکا از کیفیت بالایی برخوردار هستند . برای خرید کرکره برقی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با ما تماس بگیرید .

 

 

انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

یکی از انواع درب اتوماتیک تبریز عرضه شده توسط نیکا الکترونیک درب شیشه ای اتوماتیک می باشد .  مقاله درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز را مطالعه کنید . این درب یکی از پر کاربردترین انواع درب اتوماتیک تبریز می باشد . درب شیشه ای دارای انواع مختلفی می باشد از جمله :

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

در ادامه مختصرا به بیان آن ها می پردازیم .

 

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی  :

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی یا خطی از قدیمی ترین انواع درب های شیشه ای می باشد . در مکان های پرتردد از این نوع درب استفاده می شود . این درب در دو نوع کلی موجود است . نوعی از آن شامل چهار لنگه است . دو لنگه ثابت در طرفین و دو لنگه متحرک در وسط . توسط حسگر متوجه حضور فرد شده و دو لنگه متحرک به کنار می روند و ورودی باز می شود . نوع دیگر شامل دو لنگه است . لنگه ای ثابت و لنگه ای متحرک . در این نوع هم سنسور حضور فرد را تشخیص داده و لنگه متحرک کنار رفته و درب باز می شود .

به طور کلی در این نوع درب ها نیمی از فضای اشغال شده برای ورودی باز می شود . به همین سبب باید به وجود فضای مورد نیاز برای نصب توجه نمود .

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دارای ظاهر زیبایی بوده و در عبور و مرور سهولت ایجاد می کند . با استفاده از دستگاه های کارت خوان و تشخیص اثر انگشت می توان رفت و آمد را کنترل نمود .

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی :

اپراتور درب شیشه ای کشویی یا به عبارتی موتور آن در کشور های مختلفی تولید می شوند . اپراتورهای باکیفیت از کشور آلمان ، ایتالیا بوده و موتورهای با کیفیت پایین تر از چین و تایوان می باشند . این موتورها دارای لوازم جانبی کاملی هستند .

 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی :

این نوع درب ها را می توان مقرون به صرفه ترین درب اتوماتیک شیشه ای نامید . درب اتوماتیک شیشه ای لولایی را چون می توان در درب های موجود هم نصب نمود به همین سبب مناسب ترین درب برای ساختمان های بازسازی شده ، دانست .

در ساختمان های مسکونی ، بیمارستان ها ، مدارس ، سالن های نمایش و کنسرت ها می توان از این نوع درب استفاده نمود . برای باز کردن این درب ها تنها فشار اندک به روی بدنه کافی است .

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو :

این درب ها که به درب اتوبوسی نیز معروفند . برای فضاهای کم عرض مناسب می باشند . زیرا این درب ها از حداکثر فضای ممکن برای ورودی استفاده می کند. زیرا با جمع شدن تمام درب می توان از  90 درصد ورودی استفاده می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای :

درب شیشه ای مثلثی یا کشویی دارای دقیقی است . این درب اتوماتیک از دو قسمت تشکیل شده است که این دو قسمت با هم تشکیل یک زاویه می دهند . از این درب نیز می توان برای مکان هایی با کمبود فضا استفاده نمود .

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی :

این درب اتوماتیک شباهت بسیاری به درب کشویی دارد . درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دارای شش قسمت است . دو قسمت آن در سمت راست و چپ به صورت ثابت قرار گرفته اند . و چهار قسمت دیگر متحرک می باشند . در این درب ابتدا قسمت متحرک اول بر روی قسمت متحرک دوم قرار گرفته و سپس هر دو بر قسمت ثابت جمع می شوند . در این نوع درب دو سوم درب برای ورودی استفاده می شود . نوع دیگری از آن شامل یک قسمت ثابت و دو قسمت متحرک می باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای گرد :

این درب با نام های منحنی ، قوسی ، نیم گرد و نیم دایره نیز شناخته می شود . در مکان های مدرن و وجود معماری ویژه مانند هتل ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه های زنجیره ای و ... از این درب ها استفاده می شود.

نوعی از این درب ها شامل چهار قسمت ثابت و چهار قسمت متحرک بوده و به صورت دایره می باشد . نوع دیگر از دو قسمت ثابت و دو قسمت متحرک تشکیل می شود و به صورت نیم دایره می باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای گردان :

درب اتوماتیک شیشه ای گردان یا چرخان در صرفه جویی انرژی کارایی دارد . این درب ها در عین همیشه بسته بودن ، همیشه باز می باشند . این نوع درب را می توان یکی از اختراعات جالب توجه نامید .

نیکا الکترونیک به عنوان یکی از برترین شرکت های خرید و فروش درب اتوماتیک در تبریز می باشد . که شما برای خرید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز با این شرکت تماس گرفته تا از راهنمایی مشاوران بهره مند شوید .

 

 

قیمت کرکره برقی در تبریز

 

کرکره برقی در تبریز از محصولات شرکت نیکا الکترونیک می باشد . این شرکت در تولید و فروش انواع درب اتوماتیک در تبریز فعالیت دارد .

از انواع کرکره برقی اتوماتیک می توان به کرکره اتوماتیک پارکینگ ، کرکره اتوماتیک تجاری ، کرکره برقی عایق صدا و ... اشاره کرد . نصب درب کرکره برقی از سایر درب های اتوماتیک دشوارتر می باشد . کرکره برقی دارای تیغه های مختلفی می باشند تیغه هایی از جمله تیغه آلومینیومی ، گالوانیزه ، پلی کربنات و ... همچنین این تیغه ها با توجه به ظاهر تخته و قوس دار و .. و رنگ بندی متنوع می توانند ظاهر زیبایی به بنا شما ببخشند .

کرکره برقی دارای مکانیزم حرکتی متنوعی از جمله ساید ، سنترال ، توبولار هستند که باعث شده برای انواع سلیقه ها و مکان ها مناسب باشد . کرکره برقی در تبریز در مکان های مختلفی استفادده می شود و با توجه به محل کاربردشان می توان از نوع خاص آن استفاده نمود .

انواع کرکره برقی با توجه به نوع باز شدن :

کرکره برقی بازشو به سمت سقف

کرکره برقی بازشو به سمت گوشه

کرکره برقی باز شو به سمت بالا

کرکره برقی با موتور مخفی

قیمت کرکره برقی در تبریز با توجه به نوع آن متفاوت می باشد .

درب های کرکره ای به علت عایق بودن در مصرف انرژی صرفه جویی نموده و به همین سب ارزش خرید آنها با توجه به ویژگی های آنها بالا بود و می توان گفت قیمت کرکره برقی مقرون به صرفه می باشد .

قیمت کرکره برقی به طور کلی به نوع تیغه و جنس آن بستگی دارد . تیغه کرکره برقی ارزان قیمت از ضایعات بوده و مسلما بعد از مدتی استفاده صدا می دهد و تیغه ها از هم جدا می شوند .

نیکا الکتروینک از مرغوبترین مواد اولیه برای تولید درب ها اتوماتیک خود استفاده نموده و کرکره برقی های این شرکت نیز از مواد خالص و شمش آلومینیوم تهیه شده که دارای طول عمر بالایی می باشد . نیکا الکترونیک با ارائه انواع کرکره برقی در تبریز با قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته رضایت مشتریان خود را تامین نماید .

برای اطلاع از قیمت کرکره برقی در تبریز و دیگر شهر ها کافی است با شماره های 04132863490 تماس بگیرید .

   
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
 
   
کارت خوان
دستگاه کارت خوان RFID
 
   
سایبان برقی
سایبان برقی
 
   
سایبان برقی
سایبان برقی
 
   
کارت RFID
کارت RFID
 
   
کارتخوان
دستگاه کات خوان RFID
 
   
کارتخوان
دستگاه کارتخوان RFID
 
   
کارت RFID
دستبند RFID
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
درب زیر سقفی
درب زیر سقفی
 
   
درب زیر سقفی
درب زیر سقفی
 
   
درب سکشنال
درب سکشنال
 
   
درب زیر سقفی
درب زیر سقفی
 
   
درب سکشنال
درب سکشنال
 
   
درب سکشنال
درب سکشنال
 
   
درب سکشنال
درب سکشنال
 
   
درب سکشنال
درب سکشنال
 
   
درب سکشنال
درب سکشنال
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 

کرکره برقی در تبریز

از دیگر محصولات نیکا الکترونیک کرکره برقی یا اتوماتیک می باشد . نیکا الکترونیک یکی از برترین تولید کنندگان کرکره برقی در تبریز می باشد که تاکنون توانسته رضایت تعداد بالایی از مشتریان را برآورده کند . کرکره برقی از انواع درب اتوماتیک می باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند .

در درب با کرکره برقی با فشار یک دکمه درب باز و بسته می شود . موتور درب کرکره ای را می توان به منبع برق شهری وصل کرد و یا با استفاده از انرژی خورشید راه اندازی نمود . امروزه استفاده از کرکره برقی در تبریز و دیگر شهرها به علت مزایا و راحتی آن رو به افزایش است . این درب بر روی پارکینگ ها ، مراکز تجاری فروشگاه ها و انواع ورودی های ساختمان نصب می شود . این درب دارای مقاومت خوبی بوده و در برابر نور خورشید ، باد ، باران و صدا مقاوم می باشد .

درب های کرکره ای از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفتند و رفته رفته بر مزیت آنها افزوده شد . در زیر به تعدادی از این مزایا اشاره میکنیم :

- درب های کرکره ای قدیم به صورت دستی جابه جا می شدند ، به همین سبب به نیروی فیزیکی برای جابه جایی آنها نیاز بود .

- این نوع درب ها از ظاهر زیبایی برخوردار نبودند . اما دربهای جدید از ظاهر بسیار زیبا و مطابق با هر سلیقه برخوردار هستند .

- از امنیت بیشتری برخوردار شدند .

- قابلیت شستشو راحت

- آسایش و راحتی نیز از دیگر مزیت های بالقوه کرکره های برقی جدید می باشند .

همانند جک بازویی که نوع آن با توجه به میزان تردد انتخاب می شود ( برای اطلاعات بیشتر محصول " جک بازویی در تبریز " را مطالعه کنید. ) موتور کرکره های برقی را نیز به همین ترتیب تقسیم بندی می کنند .

انواع موتور کرکره برقی :

موتور توبولار برای تردد پایین

موتور ساید برای تردد بالا

قطعات کرکره برقی :

موتور و خلاص کن

تیغه

لوله

پایه

چشمی

چراغ فلاشر

قفل الکترونیکی

ریموت

با توجه به نوع درب قطعه متناسب استفاده می شود . نیکا الکترونیک به عنوان تولیدکننده انواع درب اتوماتیک در تبریز از مرغوبترین قطعات استفاده می کند .

برای اطلاعات بیشتر و خرید کرکره برقی در تبریز با شماره 32863490-041 تماس بگیرید . در ادامه تصاویری از نمونه کرکره های برقی قرار داده شده است.

   
کرکره برقی
کرکره آلومینیوم فوم دار
 
   
کرکره برقي
کرکره آلومینیوم فوم دار
 
   
کرکره برقی
کرکره گالوانیزه فوم دار
 
   
کرکره برقي
کرکره گالوانیزه فوم دار
 
   
کرکره  برقی
کرکره گالوانیزه فوم دار
 
   
کرکره برقی
کرکره آلومینیوم فوم دار
 
   
کرکره برقی
کرکره آلومینیوم بدون فوم (اکسترود)
 
   
کرکره برقي
کرکره آلومینیوم فوم دار
 
   
کرکره برقی
کرکره آلومینیوم بدون فوم (اکسترود)
 
   
کرکره برقي
تیغه بدون فوم (اکسترود)
 
   
کرکره برقی
موتورصنعتی (ساید) بدون باتری پشتیبان
 
   
کرکره برقی
موتور توبلار
 
   
کرکره برقی
محور و سر محور 8 ضلعی
 
   
کرکره برقي
مدار کنترل
 
   
کرکره برقی
ریموت کنترل
 
   
کرکره برقي
کرکره آلومینیوم بدون فوم (اکسترود)
 
   
کرکره برقی 
 چشمی
 
   
کرکره برقی 
 موتور صنعتی (سابد) با باتری پشتیبان
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
راهبند برقي BETA
 
   
راهبند برقي KAME با پلاك خوان
 
   
راهبند برقي BFT
 
   
راهبند برقي تاشو LIFE
 
   
راهبند برقي BFT
 
   
راهبند برقي RIB
 
   
راهبند برقي  NEK باپلاك خوان
 
   
راهبند برقي BETA
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 

 

 

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

از پرکاربرد ترین انواع درب اتوماتیک درب شیشه ای اتوماتیک می باشد . صنایع درب نیکا به تولید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز اقدام نموده و از سرشناسترین شرکت ها در این زمینه شناخته می شود .

کیفیت بالا محصولات نیکا و خدمات پس از فروش این شرکت ، بر رضایت مشتریان آن روز به روز می افزاید . درب شیشه ای اتوماتیک دارای انواع مختلف می باشد .این درب ها هم همانند بقیه درب های اتوماتیک به صورت اتوماتیک و هوشمند با استفاده از ریموت و کنترل باز و بسته می شوند .

این نوع درب ها به علت زیبایی و طراحی جذاب آنها امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند و در انواع ساختمان های مسکونی و اداری ، بیمارستان ، هتل ها ، رستوران ها و ... به کار می رود . استفاده از شیشه و استیل یا آلومینیوم در کنار هم زیبایی و ظاهر مناسبی به درب های اتوماتیک شیشه ای بخشیده و احساس خوبی به ارباب رجوع و استفاده کننده می بخشد .

مزایای درب شیشه ای اتوماتیک :

- جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما

- استفاده از درزگیر های لاستیکی

- مقاومت در برابر نفوذ گرد و خاک ، حشرات و سر و صدا

- مصرف انرژی پایین سازگار با هر نوع دکوراسیون

اجزا درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز :

- مرکز کنترل

- مولد نیروی حرکتی

- قفل برقی

- قفل مکانیکی

- فلاشر

- ریموت کنترل

-پایه ها

- میکرو سوئیچ

کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای به کیفیت اجزا آن وابسته است .

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز با 32863490-041 تماس بگیرید .

در ادامه می توانید تصاویری از نمونه درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز تولید شده توسط نیکا الکترونیک را مشاهده کنید .

   
درب شيشه اي
اپراتور شيشه اي SESAMO
 
   
درب شیشه ای اتوماتیک
اپراتور شیشه ای KABA
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای LABEL
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای RECORD
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای SESAMO
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای LABEL
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای LABEL
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 

جک بازویی در تبریز

جک بازویی یکی از محصولات صنایع درب و کرکره اتوماتیک نیکا می باشد . شرکت نیکا یکی از برترین تولید کنندگان جک بازویی در تبریز می باشد . امروزه استفاده از انواع درب اتوماتیک در تبریز و دیگر شهرها گسترش یافته و شرکت های زیادی به تولید و عرضه این محصولات پرداخته اند . دربهای لولایی یا به عبارتی جک های بازویی دارای انواع مختلفی هستند و از جنس های مختلفی ساخته می شوند . برای اتوماتیک کردن این درب ها باید به عواملی توجه کرد .

1- عرض درب

2- میزان استفاده از درب یا به عبارتی تعداد تردد در یک روز

3- وزن درب

جک بازویی دستگاهی مکانیکی است که بر روی درب ها نصب شده و امکان باز و بسته کردن درب را با ریموت امکان پذیر می کند .

جک بازویی به طور معمول بر روی درب پارکینگ ، ویلا ، حیاط نصب می شود و موجب سهولت باز کردن درب می شود ، زیرا برای ورود به پارکینگ دیگر نیازی به پیاده شدن از خودرو نیست و تنها با ریموت آن میتوان درب را باز و بسته نمود . این امر مخصوصا در شرایط آب و هوایی بارانی و سرد بسیار رضایت بخش می باشد .

جک های بازویی مورد استفاده در پارکینگ به انواع مختلف مکانیکی و هیدرولیکی تقسیم بندی می شوند .

انواع جک بازویی در تبریز :

جک پارکینگ الکترومکانیکی :

این نوع برای درب های سبک و تردد کمتر استفاده می شود . این سیستم از لحاظ ایمنی مورد تایید می باشد و در برابر فشار های وارده مقاوم می باشد بر روی این درب یک قفل برقی ساده نصب می شود . در ساختار این جک بازویی موتور کوچکی قرار دارد که در داخل بازو جک پارکینگی قرار می گیرد .

جک پارکینگ الکتروهیدرولیک :

این نوع جک بازویی برای درب های سنگین و مکان هایی با تردد بالا استفاده می شود . درب اتوماتیک با جک پارکینگ الکتروهیدرولیک دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و از استهلاک بسیار ناچیزی برخوردار است . استفاده از این جک بازویی در درب های صنعتی بسیار مناسب می باشد . از مزایای این درب نسبت به نوع قبلی امنیت بالای آن و از معایب آن قیمت بالای می باشد .

 

نیکا الکترونیک به تولید انواع جک بازویی در تبریز مشغول بوده و شما برای تهیه و خرید و همچنین اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک در تبریز می توانید با شماره 32863490-041 تماس بگیرید .

تصاویر انواع جک بازویی عرضه شده توسط نیکا الکترونیک در زیر قرار داده شده است .

   
جک بازویی
جک بازویی CALYPSO
 
   
جک بازویی
جک بازویی PROTECO
 
   
جک بازویی
جک بازویی CALYPSO
 
   
جک بازویی
جک بازویی ROGGER
 
   
جک بازویی
جک بازویی CUCCI
 
   
جک بازویی
جک بازویی CUCCI
 
   
جک بازویی
جک بازویی NICE
 
   
جک بازویی
جک بازویی CUCCI
 
   
جک بازویی
جک بازویی LIFE
 
   
جک بازویی
جک بازویی CUCCI
 
   
جک بازویی
جک بازویی CALYPSO
 
   
جک بازویی
جک بازویی CUCCI
 
   
جک بازویی
جک بازویی BFT
 
   
حك بازويي
جک بازویی CUCCI
 
   
جک بازویی
جک بازویی BFT
 
   
 جک بازویی
جک بازویی SIMARAN
 
   
 جک بازویی
ریموت کنترل
 
   
جک بازویی 
چشمی
 
   
جک بازویی 
 مدار کنترل
 
   
 جک بازویی
 جک بازویی PROTECO
 
   
جک بازویی 
جک بازویی SIMARAN
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677