close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

 

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای 

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک شیشه ای شاید در نگاه اول تجملات به حساب آید و استفاده از آن به نظر ضروری نباشد . استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز همانند دیگر شهرها به علت مزایای آن در حال رواج است . به همین دلیل بر آن شدیم شماری از کاربرد های درب اتوماتیک شیشه ای را بیان کنیم . اما اگر این مقاله را مطالعه کنید متوجه اهمیت این نوع درب می شوید . که این درب ها علاوه بر زیبایی در ظاهر ساختمان ، دارای کاربرد های بسیاری هم هستند . 

از برجسته ترین کاربرد های این درب ها به ایجاد سهولت در رفت و آمد می توان اشاره کرد . باز کردن درب های دستی شاید به نظر شما کار سختی نباشد اما برای افرادی که دارای ناتوانی جسمی هستند یا سن زیادی دارند دشوار است . اما این درب ها با وجود حسگر ها یا چشمی ها به صورت اتوماتیک باز می شوند . جنبه دیگر از لحاظ روانی است که به نوعی استقبال از افراد محسوب شده و در ذهن آنها تاثیر خوبی می گذارد .

همچنین این درب ها از لحاظ امنیتی هم دارای سطح بالایی از امنیت است . و استفاده از تجهیزات امنیتی می تواند امنیت آنها را افزایش هم دهد . صرفه جویی در مصرف انرژی را می توان از دیگر مزایای می توان شمرد . براساس تحقیقات صورت گرفته این درب ها به میزان 30 تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنند .درب های اتوماتیک دارای کیفیت بالایی می باشند و طراحی مدرن و زیبا در آنها می تواند ظاهر ساختمان شما را بسیار زیبا نماید . 

استفاده از درب اتوماتیک به علت امکانات بسیار و تنظیمات در حال گسترش است . و در سالهای اخیر پیشرفت های بسیاری در این زمینه انجام شده است . از امکانات درب اتوماتیک شیشه ای می توان به مواردی مانند زیر اشاره کرد :

قابلیت بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه برای بیمارستان ها یا سایر مکانهای خاص

قابلیت تولید براساس اندازه محل مورد نظر

تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب . سرعت درب را می توان با توجه به ساعت شبانه روز ، میزان تردد و حتی فصل سال تغییر داده و به بهترین حالت تنظیم نمود .

وجود امکانات و مزایای بسیار درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز آن را از درب های دستی متمایز می کند . برای خذ اطلاعات بیشتر و خرید درب شیشه ای اتوماتیک درتبریز و به طور کلی درب اتوماتیک تبریز با شماره تلفن 04132863490 تماس بگیرید .

 

 

انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

یکی از انواع درب اتوماتیک تبریز عرضه شده توسط نیکا الکترونیک درب شیشه ای اتوماتیک می باشد .  مقاله درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز را مطالعه کنید . این درب یکی از پر کاربردترین انواع درب اتوماتیک تبریز می باشد . درب شیشه ای دارای انواع مختلفی می باشد از جمله :

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

در ادامه مختصرا به بیان آن ها می پردازیم .

 

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی  :

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی یا خطی از قدیمی ترین انواع درب های شیشه ای می باشد . در مکان های پرتردد از این نوع درب استفاده می شود . این درب در دو نوع کلی موجود است . نوعی از آن شامل چهار لنگه است . دو لنگه ثابت در طرفین و دو لنگه متحرک در وسط . توسط حسگر متوجه حضور فرد شده و دو لنگه متحرک به کنار می روند و ورودی باز می شود . نوع دیگر شامل دو لنگه است . لنگه ای ثابت و لنگه ای متحرک . در این نوع هم سنسور حضور فرد را تشخیص داده و لنگه متحرک کنار رفته و درب باز می شود .

به طور کلی در این نوع درب ها نیمی از فضای اشغال شده برای ورودی باز می شود . به همین سبب باید به وجود فضای مورد نیاز برای نصب توجه نمود .

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دارای ظاهر زیبایی بوده و در عبور و مرور سهولت ایجاد می کند . با استفاده از دستگاه های کارت خوان و تشخیص اثر انگشت می توان رفت و آمد را کنترل نمود .

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی :

اپراتور درب شیشه ای کشویی یا به عبارتی موتور آن در کشور های مختلفی تولید می شوند . اپراتورهای باکیفیت از کشور آلمان ، ایتالیا بوده و موتورهای با کیفیت پایین تر از چین و تایوان می باشند . این موتورها دارای لوازم جانبی کاملی هستند .

 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی :

این نوع درب ها را می توان مقرون به صرفه ترین درب اتوماتیک شیشه ای نامید . درب اتوماتیک شیشه ای لولایی را چون می توان در درب های موجود هم نصب نمود به همین سبب مناسب ترین درب برای ساختمان های بازسازی شده ، دانست .

در ساختمان های مسکونی ، بیمارستان ها ، مدارس ، سالن های نمایش و کنسرت ها می توان از این نوع درب استفاده نمود . برای باز کردن این درب ها تنها فشار اندک به روی بدنه کافی است .

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو :

این درب ها که به درب اتوبوسی نیز معروفند . برای فضاهای کم عرض مناسب می باشند . زیرا این درب ها از حداکثر فضای ممکن برای ورودی استفاده می کند. زیرا با جمع شدن تمام درب می توان از  90 درصد ورودی استفاده می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای :

درب شیشه ای مثلثی یا کشویی دارای دقیقی است . این درب اتوماتیک از دو قسمت تشکیل شده است که این دو قسمت با هم تشکیل یک زاویه می دهند . از این درب نیز می توان برای مکان هایی با کمبود فضا استفاده نمود .

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی :

این درب اتوماتیک شباهت بسیاری به درب کشویی دارد . درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دارای شش قسمت است . دو قسمت آن در سمت راست و چپ به صورت ثابت قرار گرفته اند . و چهار قسمت دیگر متحرک می باشند . در این درب ابتدا قسمت متحرک اول بر روی قسمت متحرک دوم قرار گرفته و سپس هر دو بر قسمت ثابت جمع می شوند . در این نوع درب دو سوم درب برای ورودی استفاده می شود . نوع دیگری از آن شامل یک قسمت ثابت و دو قسمت متحرک می باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای گرد :

این درب با نام های منحنی ، قوسی ، نیم گرد و نیم دایره نیز شناخته می شود . در مکان های مدرن و وجود معماری ویژه مانند هتل ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه های زنجیره ای و ... از این درب ها استفاده می شود.

نوعی از این درب ها شامل چهار قسمت ثابت و چهار قسمت متحرک بوده و به صورت دایره می باشد . نوع دیگر از دو قسمت ثابت و دو قسمت متحرک تشکیل می شود و به صورت نیم دایره می باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای گردان :

درب اتوماتیک شیشه ای گردان یا چرخان در صرفه جویی انرژی کارایی دارد . این درب ها در عین همیشه بسته بودن ، همیشه باز می باشند . این نوع درب را می توان یکی از اختراعات جالب توجه نامید .

نیکا الکترونیک به عنوان یکی از برترین شرکت های خرید و فروش درب اتوماتیک در تبریز می باشد . که شما برای خرید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز با این شرکت تماس گرفته تا از راهنمایی مشاوران بهره مند شوید .

 

 

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

از پرکاربرد ترین انواع درب اتوماتیک درب شیشه ای اتوماتیک می باشد . صنایع درب نیکا به تولید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز اقدام نموده و از سرشناسترین شرکت ها در این زمینه شناخته می شود .

کیفیت بالا محصولات نیکا و خدمات پس از فروش این شرکت ، بر رضایت مشتریان آن روز به روز می افزاید . درب شیشه ای اتوماتیک دارای انواع مختلف می باشد .این درب ها هم همانند بقیه درب های اتوماتیک به صورت اتوماتیک و هوشمند با استفاده از ریموت و کنترل باز و بسته می شوند .

این نوع درب ها به علت زیبایی و طراحی جذاب آنها امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند و در انواع ساختمان های مسکونی و اداری ، بیمارستان ، هتل ها ، رستوران ها و ... به کار می رود . استفاده از شیشه و استیل یا آلومینیوم در کنار هم زیبایی و ظاهر مناسبی به درب های اتوماتیک شیشه ای بخشیده و احساس خوبی به ارباب رجوع و استفاده کننده می بخشد .

مزایای درب شیشه ای اتوماتیک :

- جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما

- استفاده از درزگیر های لاستیکی

- مقاومت در برابر نفوذ گرد و خاک ، حشرات و سر و صدا

- مصرف انرژی پایین سازگار با هر نوع دکوراسیون

اجزا درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز :

- مرکز کنترل

- مولد نیروی حرکتی

- قفل برقی

- قفل مکانیکی

- فلاشر

- ریموت کنترل

-پایه ها

- میکرو سوئیچ

کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای به کیفیت اجزا آن وابسته است .

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز با 32863490-041 تماس بگیرید .

در ادامه می توانید تصاویری از نمونه درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز تولید شده توسط نیکا الکترونیک را مشاهده کنید .

   
درب شيشه اي
اپراتور شيشه اي SESAMO
 
   
درب شیشه ای اتوماتیک
اپراتور شیشه ای KABA
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای LABEL
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای RECORD
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای SESAMO
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای LABEL
 
   
اپراتور شیشه ای
اپراتور شیشه ای LABEL
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 
تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677