close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
مقالات

مقالات

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک تبریز

در دنیای مدرن امروزه تکنولوژی های جدید به کمک مردم آمده و موجب سهولت کارها می شود . در ساخت و ساز ساختمان ها هم افراد به دنبال فناوری های جدید هستند که کارها را آسان تر به پیش ببرند . زیبایی نما ساختمان هم امر حائز اهمیت می باشد .

درب اتوماتیک یکی از این محصولات است که با عرضه آن دریچه بزرگی در صنعت ساخت و ساز گشوده شد و با طراحی انواع درب اتوماتیک برای کاربرد های مختلف استفاده از آن رواج یافت . بسیاری از منازل ، بانک ها ، هتل ها ، بیماریستان ها ، فروشگاه های بزرگ و ... به این درب ها مجهز شده اند و شرکت های بسیاری هم به طراحی و فروش این درب ها پرداختند .

درب اتوماتیک تبریز نیز همانند دیگر شهرها توسط شرکت ها عرضه شد . شرکت نیکا الکترونیک نیز با طراحی و فروش درب اتوماتیک در تبریز از جمله شرکت های معتبر می باشد . درب اتوماتیک تبریز به دو صورت دستی و با حسگر باز می شوند . که با توجه به مکان قرار گیری و نصب درب اتوماتیک از نوع مناسب آن استفاده می شود . معمولا در بیمارستان ها ، هتل ها و بانک ها که تردد زیاد است درب هایی با حسگر چشمی استفاده می شود ، که با تشخیص حرکت در مقابل درب ، به طور اتوماتیک باز می شوند . در مقابل در مکان هایی همانند پارکینگ منازل که نیاز به امنیت بالایی است و تردد کمتر است افراد با ریموت های کنترل درب ها را باز می نمایند .

بهترین درب اتوماتیک تبریز :

برای انتخاب مناسب ترین و بهترین درب اتوماتیک در تبریز کاملا بستگی به محل نصب درب دارد . شرایطی همانند ارتفاع ، میزان تردد ، وزن و ... باید سنجیده شده و سپس مناسب انتخاب برای خرید درب اتوماتیک تبریز را داشت . که این امر به تخصص در این زمینه نیاز دارد . به همین سبب بهتر است قبل از خرید درب اتوماتیک درمورد آن تحقیق کنید . مقاله راهنمایی برای خرید درب اتوماتیک در تبریز را بخوانید . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و کسب مشاوره می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا در انتخاب درب اتوماتیک مناسب برای محل شما ، شما را راهنمایی کنند .

قیمت درب اتوماتیک در تبریز :

قیمت درب اتوماتیک با توجه به نوع و کاربرد آن تعیین می شود و همچنین قطعات به کار گرفته شده در آن نیز مسئله تاثیر گذاری در قیمت درب اتوماتیک است . نیکا الکترونیک با سالها سابقه در این زمینه مناسب ترین قیمت را ارائه نموده و از این طریق توانسته رضایت مشتریان خویش را فراهم نماید.

نصب درب اتوماتیک :

می توان گفت یکی از موارد تاثیر گذار در طول عمر یک درب اتوماتیک نحوه نصب آن است . نصب نادرست درب های اتوماتیک می توان علاوه بر ایجاد صداهای اضافی در درب در کاهش طول عمر آن نیز تاثیر گذار باشد . قبل از نصب بهتر است اقدامات لازم برای نصب درب انجام پذیرد . نیکا الکترونیک با دارا بودن نیروی انسانی متخصص نصاب تمامی نکات را در نصب درب های اتوماتیک رعایت می نماید . برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با درب های اتوماتیک ما می توانید با شماره 04132863490  تماس حاصل کنید .

امیدواریم با خرید درب اتوماتیک از ما سالهای سال از آن استفاده نمایید .

 

قیمت درب اتوماتیک در تبریز

قیمت درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز از جمله زمینه های فعالیت نیکا الکترونیک می باشد . نیکا الکترونیک با سابقه بالا در زمینه انواع درب اتوماتیک با عرضه درب اتوماتیک با قیمت مناسب توانسته رضایت مشتریان را فراهم نماید .

قیمت درب اتوماتیک در تبریز مانند دیگر شهرها متفاوت می باشد . محصولات نیکا با وجود کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی نیز می باشند . اگر قیمت درب اتوماتیک نسبت به بازار بسیار پایین باشد نشان دهنده کیفیت ضعیف این کالا می باشد .

قیمت درب اتوماتیک همانند تمام کالا های دیگر موضوع رقابتی در انتخاب و خرید می باشد . اما در صورتی که درب اتوماتیکی با کیفیت پایین صرفا به علت قیمت ارزان آن خریداری شود نه تنها در هزینه صرفه جویی نشده بلکه موجب هدر رفت پول شما نیز می شود زیرا با گذشت مدت زمان کمی نیاز به تعمییر یا حتی تعویض آن پیدا می کنید . به همین سبب ما برای رفاه هم میهنان خود تمام تلاش خود را نموده ایم تا با وجود کیفیت قابل توجه محصولات خود ، قیمت درب اتوماتیک در تبریز را نیز به صرفه کنیم .

زیرا هدف ما جلب رضایت و اعتماد مشتریان ما می باشد که این امر با خرید انواع درب اتوماتیک در تبریز با کیفیت و قیمت مناسب حاصل می شود . زیرا کیفیت بالا موجب طول عمر بالا تر درب ها شده و در هزینه به میزان قابل توجهی صرفه جویی می شود . قطعات درب اتوماتیک با کیفیت پایین پس از گذشت مدتی صدا می دهد و کارایی خود را از دست می دهد و نیاز به تعمیر پیدا می کنند .

به طور کلی در هنگام خرید درب اتوماتیک در تبریز به خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده نیز توجه نمایید . نصب درست درب اتوماتیک نیز در کیفیت و طول عمر آن تاثیر گذار می باشد . پس مسئله دیگر قابل توجه در انتخاب درب اتوماتیک نیروی نصاب شرکت می باشد . قیمت درب اتوماتیک در تبریز برای انواع درب ها و کاربرد آنها متفاوت می باشد. قیمت درب اتوماتیک در تبریز به علت نوسانات بازار دارای قیمت ثابتی نمی باشد . برای اطلاع از آخرین قیمت درب اتوماتیک در تبریز با شماره 32863490-041 تماس بگیرید .

 

 

انواع درب اتوماتیک در تبریز

 

درب اتوماتیک در تبریز

استفاده درب های اتوماتیک با توجه قابلیت آن امروزه به سرعت در حال رواج می باشد . از درب اتوماتیک در سطح فروشگاه ها ، اماکن صنعتی ، پارکینگ ها ، هتل ها ، بیمارستان ها و ... استفاده می شود .

در تبریز نیز از درب اتوماتیک در امکان مختلف استفاده می شود . شرکت هایی به نصب و عرضه درب اتوماتیک در تبریز اقدام نموده اند . نیکا الکترونیک نیز یکی از این شرکت ها می باشد که با عرضه انواع درب اتوماتیک توانسته نیاز مردم را برطرف سازد . کیفیت بالای درب های اتوماتیک نیکا و قیمت مناسب و همچنین وجود طرح ها و رنگ های مختلف موجب جلب رضایت مشتریان در این سالها گردیده است .

درب های اتوماتیک با توجه به مکان مورد نظر از نوع خاص آن استفاده می شود . در ادامه به معرفی درب های تولید شده توسط نیکا می پردازیم.

درب شیشه ای اتوماتیک :

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز و دیگر شهرها از پر استفاده ترین درب ها اتوماتیک می باشند . این درب ها دارای انواع مختلفی می باشند . درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ، درب اتوماتیک شیشه ای گرد ، درب اتوماتیک شیشه ای گردان ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی و ... 

این درب ها دارای نصب راحتی بوده و در هتل ها  ، بیمارستان ها ، فروشگاه های بزرگ و ... از این نوع درب استفاده می شود . برای اطلاعات بیشتر در این رابطه " درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز " را مطالعه کنید .

 

کرکره برقی:

با پیشرفت تکنولوژی انسان ها پیوسته به فکر ساخت ابزار هایی برای سهولت زندگی و کارها هستند . کرکره برقی نیز یکی از وسایلی است که با هدف راحتی و حفاظت بیشتر محیط زندگی طراحی شده است .

کرکره برقی در مغازه ها ، پارکینگ و .. استفاده می شود . در برخی از امکان مانند صرافی ها و بانک ها ، فروشگاه های بزرگ و ... نیاز است تا در صورت بسته بودن درب نیز داخل آن دیده شود به همین منظور می توان از کرکره های برقی شفاف استفاده نمود . " کرکره برقی در تبریز " را مطالعه کنید.

راهبند : 

در پارکینگ ها عمومی برای تردد خودرو ها باید موارد امنیتی رعایت گردد . این کار به وسیله راهبند انجام می پذیرد . در ساده ترین حالت راهبند از یک میله تشکیل می شود که یک نگهبان آن را کنترل می نماید . در راهبندهای جدید از موتور و گیربکس استفاده شده است . که امنیت این نوع از درب ها را بالا برده است .

درب سکشنال :

از این نوع درب در پارکینگ ساختمان های مدرن استفاده می شود . از درب های سکشنال بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که محدودیت ارتفاع دارند . این درب ها از کیفیت بالا و طراحی زیبا بهره می برند .

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید درب اتوماتیک در تبریز با ما تماس بگیرید .


راهنمایی برای خرید درب اتوماتیک در تبریز

 درب اتوماتیک در تبریز

برای خرید هر کالایی باید ابتدا مواردی به طور کامل بررسی نمود تا پس از خرید به طور کامل نیازهای لازمه را برطرف کند . برای خرید درب اتوماتیک در تبریز نیز باید اطلاعات کافی در مورد نحوه عملکرد درب های اتوماتیک را به دست آورد .

درب اتوماتیک امروزه بسیار گسترش یافته و در انواع مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین در انواع کشویی ، شیشه ای ، گردان و ... موجود است .

به علت اهمیت این موضوع در این نوشته به بررسی عواملی می پردازیم که شما باید در هنگام خرید درب اتوماتیک به آن توجه کنید .

1- نوع مکان  نصب :

مکان نصب شده تاثیر زیادی در انتخاب درب مورد نظر دارد برای مثال دربی که برای بیمارستان انتخاب می شود با درب مراکز خرید متفاوت می باشد به همین سبب درب های بیمارستان ها ، هتل ها ، مراکز خرید ، پارکینگ خانه ها و... متفاوت باید انتخاب شوند .

2- میزان هزینه :

امر مهم در خرید هر چیزی بحث هزینه می باشد و مطمئنا هر کس مایل به خرید درب اتوماتیکی با مناسب ترین هزینه است . که در عین ارزانی کیفیت و طول عمر قابل قبولی نیز داشته باشد . درب اتوماتیک نیکا الکترونیک از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است و انواع درب اتوماتیک در تبریز با مناسب ترین قیمت عرضه می کند .

3- میزان تردد افراد در مکان :

مسلما تردد افراد و میزان استفاده از درب در مکان های مختلف متفاوت می باشد و در صورت نیاز به درب اتوماتیک در یک مکان پرتردد باید درب از کیفیت بالاتری برخوردار باشد تا در صورت استفاده زیاد دچار مشکل نشود .

درب های مورد استفاده در امکان عمومی مانند بیمارستان ها و هتل ها و .. از مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده و در برابر انواع ضربات مقاومت بالاتر بالاتری به نسبت درب مورد استفاده در منازل دارند .

4- نوع درب :

مورد دیگری که باید در هنگام خرید به  آن توجه کنید ، نوع درب است . همان طور که بیان شد درب ها دارای انواع درب شیشه ای اتوماتیک ، درب گردان ، کشویی و ... می باشند که در هر جا از برخی از انواع می توان استفاده نمود . برای مثال برای یک ساختمان کوچک استفاده از درب گردان مناسب نمی باشد .

عوامل دیگری نیز وجود دارد که برای خرید درب اتوماتیک در تبریز و دیگر شهرها بهتر است به آن توجه نمایید از جمله زیبایی ، کیفیت و ... .

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و هنوز در خرید درب اتوماتیک مناسب برای ساختمان خود شک دارید ، نیکا الکترونیک با سالها سابقه در این زمینه و ارائه نمونه پروژه های متعدد یاریگر شما باشد . علاوه بر این موارد نیکا الکترونیک در زمینه کرکره برقی در تبریز و جک بازویی نیز فعالیت دارد . 

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677