close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

 

درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز زمینه فعالیت اصلی نیکا الکترونیک می باشد . هدف این شرکت تولید و عرضه انواع درب اتوماتیک با کیفیت ، متمایز از سایر ارائه کنندگان می باشد .

رضایت قشر عظیمی از مشتریان نشان دهنده حسن انجام کار توسط این شرکت می باشد . تنوع بالا و قابلیت سفارش بنابر سلیقه مشتری و کیفیت بالای درب های نیکا الکترونیک از عوامل موفقیت این شرکت می باشد که موجب شده این شرکت یکی از برترین عرضه کنندگان درب اتوماتیک در تبریز باشد .

با پیشرفت روز به روز صنایع اهمیت اتوماتیک شدن فعالیت ها و آسان سازی آنها بیشتر می شود . مردم همواره به دنبال یافتن راه هایی هستند که علاوه بر سهولت در انجام کارها در وقت و هزینه آنها نیز صرفه جویی کند. درب های اتوماتیک یکی از مواردی است که به همین علت ساخته شد.

موتور درب های اتوماتیک کوچک بوده و در داخل جک کار شده و نیرو را به گیربکس انتقال می دهد. درب های اتوماتیک اگر با استاندارد های موجود طراحی و نصب شوند دارای امنیت بالایی هستند . برای امنیت بیشتر این درب ها می توان از قفل ها ، دزدگیرها و یا دستگاه های کنترل تردد استفاده نمود درب اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به محل قرار گیری و نصب آن انتخاب می شود .

درب های اتوماتیک به انواع درب های کشویی ، درب های تلسکوپی ، درب های شیشه ای اتوماتیک ، درب های لولایی ، درب های مثلثی و ... تقسیم می شود . 

از درب ها اتوماتیک در رستوران ها ، فروشگاه های بزرگ ، هتل ها ، پارکینگ ها ، مراکز علمی و تفریحی و گردشگری ، سازمان ها و شرکت ها و انواع ساختمان ها از جمله ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شود .  با توجه به بنا مورد نظر نوع درب انتخاب می شود .

دانستن و اطلاع کامل از کاربرد و طبقه بندی درب ها می تواند شما را برای انتخاب یک درب مناسب کمک کند . برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره 32863490-041 تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما بهره برده و بهترین و مناسب ترین درب اتوماتیک در تبریز را برای مصرف خود انتخاب نمایید.

مورد دیگری که در انتخاب درب باید به آن توجه کرد نیروی نصاب شرکت فروشنده می باشد طبق بررسی های انجام گرفته حدود 30 درصد از عمر درب های اتوماتیک به کیفیت نصب و راه اندازی آن وابسته است . نصب دقیقی و حرفه ای ، سیم کشی اصولی ، تراز بودن کف و دیوار و ... از عوامل حائز اهمیت می باشد . در صورتی که نصب به درستی انجام نگیرید باعث بروز صدا در درب می شود .

به کارگیری پرسنل ، نیروی فنی و نصابان کارآزموده و با تجربه ، استفاده از قطعات با کیفیت بالا و گارانتی و خدمات پس از فروش موجب اعتماد بیش از پیش مشتریان از محصولات نیکا الکترونیک می شود .

 درب اتوماتیک در تبریز

در ادامه به توصیف کاربرد انواع دربها می پردازیم .

 

کاربرد درب اتوماتیک در تبریز :

۱- به علت امنیت بالای این درب ها از آن ها در جاهایی که نیاز به امنیت و حفاظ بالایی باشد استفاده می شود برای مثال مانند مکانهای نظامی ، آزمایشگاه ها

۲- از دیگر موارد کاربرد درب اتوماتیک مکان هایی است که میزان مصرف انرژی در آنها مهم است مانند فروشگاه های بزرگ و هتل ها

۳- در برخی از مکان های صنعتی نیاز به سرعت در کار می باشد درب اتوماتیک می تواند جایگزین مناسبی برای نیروی انسانی در این مواقع باشد.

۴- استفاده در مکان های بهداشتی مانند درب برقی آزمایشگاهها و درب برقی اتاق عمل هم می تواند مفید باشد.

۵- بیمارستان ها و سایر مکان های رفاهی هم می تواند از دیگر موارد کاربرد این درب باشد .

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677