close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
راهنمایی برای خرید درب اتوماتیک در تبریز

راهنمایی برای خرید درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا


راهنمایی برای خرید درب اتوماتیک در تبریز

 درب اتوماتیک در تبریز

برای خرید هر کالایی باید ابتدا مواردی به طور کامل بررسی نمود تا پس از خرید به طور کامل نیازهای لازمه را برطرف کند . برای خرید درب اتوماتیک در تبریز نیز باید اطلاعات کافی در مورد نحوه عملکرد درب های اتوماتیک را به دست آورد .

درب اتوماتیک امروزه بسیار گسترش یافته و در انواع مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین در انواع کشویی ، شیشه ای ، گردان و ... موجود است .

به علت اهمیت این موضوع در این نوشته به بررسی عواملی می پردازیم که شما باید در هنگام خرید درب اتوماتیک به آن توجه کنید .

1- نوع مکان  نصب :

مکان نصب شده تاثیر زیادی در انتخاب درب مورد نظر دارد برای مثال دربی که برای بیمارستان انتخاب می شود با درب مراکز خرید متفاوت می باشد به همین سبب درب های بیمارستان ها ، هتل ها ، مراکز خرید ، پارکینگ خانه ها و... متفاوت باید انتخاب شوند .

2- میزان هزینه :

امر مهم در خرید هر چیزی بحث هزینه می باشد و مطمئنا هر کس مایل به خرید درب اتوماتیکی با مناسب ترین هزینه است . که در عین ارزانی کیفیت و طول عمر قابل قبولی نیز داشته باشد . درب اتوماتیک نیکا الکترونیک از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است و انواع درب اتوماتیک در تبریز با مناسب ترین قیمت عرضه می کند .

3- میزان تردد افراد در مکان :

مسلما تردد افراد و میزان استفاده از درب در مکان های مختلف متفاوت می باشد و در صورت نیاز به درب اتوماتیک در یک مکان پرتردد باید درب از کیفیت بالاتری برخوردار باشد تا در صورت استفاده زیاد دچار مشکل نشود .

درب های مورد استفاده در امکان عمومی مانند بیمارستان ها و هتل ها و .. از مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده و در برابر انواع ضربات مقاومت بالاتر بالاتری به نسبت درب مورد استفاده در منازل دارند .

4- نوع درب :

مورد دیگری که باید در هنگام خرید به  آن توجه کنید ، نوع درب است . همان طور که بیان شد درب ها دارای انواع درب شیشه ای اتوماتیک ، درب گردان ، کشویی و ... می باشند که در هر جا از برخی از انواع می توان استفاده نمود . برای مثال برای یک ساختمان کوچک استفاده از درب گردان مناسب نمی باشد .

عوامل دیگری نیز وجود دارد که برای خرید درب اتوماتیک در تبریز و دیگر شهرها بهتر است به آن توجه نمایید از جمله زیبایی ، کیفیت و ... .

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و هنوز در خرید درب اتوماتیک مناسب برای ساختمان خود شک دارید ، نیکا الکترونیک با سالها سابقه در این زمینه و ارائه نمونه پروژه های متعدد یاریگر شما باشد . علاوه بر این موارد نیکا الکترونیک در زمینه کرکره برقی در تبریز و جک بازویی نیز فعالیت دارد . 

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677