close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
انواع درب اتوماتیک در تبریز

انواع درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

 

انواع درب اتوماتیک در تبریز

 

درب اتوماتیک در تبریز

استفاده درب های اتوماتیک با توجه قابلیت آن امروزه به سرعت در حال رواج می باشد . از درب اتوماتیک در سطح فروشگاه ها ، اماکن صنعتی ، پارکینگ ها ، هتل ها ، بیمارستان ها و ... استفاده می شود .

در تبریز نیز از درب اتوماتیک در امکان مختلف استفاده می شود . شرکت هایی به نصب و عرضه درب اتوماتیک در تبریز اقدام نموده اند . نیکا الکترونیک نیز یکی از این شرکت ها می باشد که با عرضه انواع درب اتوماتیک توانسته نیاز مردم را برطرف سازد . کیفیت بالای درب های اتوماتیک نیکا و قیمت مناسب و همچنین وجود طرح ها و رنگ های مختلف موجب جلب رضایت مشتریان در این سالها گردیده است .

درب های اتوماتیک با توجه به مکان مورد نظر از نوع خاص آن استفاده می شود . در ادامه به معرفی درب های تولید شده توسط نیکا می پردازیم.

درب شیشه ای اتوماتیک :

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز و دیگر شهرها از پر استفاده ترین درب ها اتوماتیک می باشند . این درب ها دارای انواع مختلفی می باشند . درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ، درب اتوماتیک شیشه ای گرد ، درب اتوماتیک شیشه ای گردان ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی و ... 

این درب ها دارای نصب راحتی بوده و در هتل ها  ، بیمارستان ها ، فروشگاه های بزرگ و ... از این نوع درب استفاده می شود . برای اطلاعات بیشتر در این رابطه " درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز " را مطالعه کنید .

 

کرکره برقی:

با پیشرفت تکنولوژی انسان ها پیوسته به فکر ساخت ابزار هایی برای سهولت زندگی و کارها هستند . کرکره برقی نیز یکی از وسایلی است که با هدف راحتی و حفاظت بیشتر محیط زندگی طراحی شده است .

کرکره برقی در مغازه ها ، پارکینگ و .. استفاده می شود . در برخی از امکان مانند صرافی ها و بانک ها ، فروشگاه های بزرگ و ... نیاز است تا در صورت بسته بودن درب نیز داخل آن دیده شود به همین منظور می توان از کرکره های برقی شفاف استفاده نمود . " کرکره برقی در تبریز " را مطالعه کنید.

راهبند : 

در پارکینگ ها عمومی برای تردد خودرو ها باید موارد امنیتی رعایت گردد . این کار به وسیله راهبند انجام می پذیرد . در ساده ترین حالت راهبند از یک میله تشکیل می شود که یک نگهبان آن را کنترل می نماید . در راهبندهای جدید از موتور و گیربکس استفاده شده است . که امنیت این نوع از درب ها را بالا برده است .

درب سکشنال :

از این نوع درب در پارکینگ ساختمان های مدرن استفاده می شود . از درب های سکشنال بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که محدودیت ارتفاع دارند . این درب ها از کیفیت بالا و طراحی زیبا بهره می برند .

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید درب اتوماتیک در تبریز با ما تماس بگیرید .

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677