close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
قیمت کرکره برقی در تبریز

قیمت کرکره برقی در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

 

قیمت کرکره برقی در تبریز

 

کرکره برقی در تبریز از محصولات شرکت نیکا الکترونیک می باشد . این شرکت در تولید و فروش انواع درب اتوماتیک در تبریز فعالیت دارد .

از انواع کرکره برقی اتوماتیک می توان به کرکره اتوماتیک پارکینگ ، کرکره اتوماتیک تجاری ، کرکره برقی عایق صدا و ... اشاره کرد . نصب درب کرکره برقی از سایر درب های اتوماتیک دشوارتر می باشد . کرکره برقی دارای تیغه های مختلفی می باشند تیغه هایی از جمله تیغه آلومینیومی ، گالوانیزه ، پلی کربنات و ... همچنین این تیغه ها با توجه به ظاهر تخته و قوس دار و .. و رنگ بندی متنوع می توانند ظاهر زیبایی به بنا شما ببخشند .

کرکره برقی دارای مکانیزم حرکتی متنوعی از جمله ساید ، سنترال ، توبولار هستند که باعث شده برای انواع سلیقه ها و مکان ها مناسب باشد . کرکره برقی در تبریز در مکان های مختلفی استفادده می شود و با توجه به محل کاربردشان می توان از نوع خاص آن استفاده نمود .

انواع کرکره برقی با توجه به نوع باز شدن :

کرکره برقی بازشو به سمت سقف

کرکره برقی بازشو به سمت گوشه

کرکره برقی باز شو به سمت بالا

کرکره برقی با موتور مخفی

قیمت کرکره برقی در تبریز با توجه به نوع آن متفاوت می باشد .

درب های کرکره ای به علت عایق بودن در مصرف انرژی صرفه جویی نموده و به همین سب ارزش خرید آنها با توجه به ویژگی های آنها بالا بود و می توان گفت قیمت کرکره برقی مقرون به صرفه می باشد .

قیمت کرکره برقی به طور کلی به نوع تیغه و جنس آن بستگی دارد . تیغه کرکره برقی ارزان قیمت از ضایعات بوده و مسلما بعد از مدتی استفاده صدا می دهد و تیغه ها از هم جدا می شوند .

نیکا الکتروینک از مرغوبترین مواد اولیه برای تولید درب ها اتوماتیک خود استفاده نموده و کرکره برقی های این شرکت نیز از مواد خالص و شمش آلومینیوم تهیه شده که دارای طول عمر بالایی می باشد . نیکا الکترونیک با ارائه انواع کرکره برقی در تبریز با قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته رضایت مشتریان خود را تامین نماید .

برای اطلاع از قیمت کرکره برقی در تبریز و دیگر شهر ها کافی است با شماره های 04132863490 تماس بگیرید .

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677