close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
انواع کرکره برقی در تبریز

انواع کرکره برقی در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

انواع کرکره برقی در تبریز

 کرکره برقی در تبریز

یکی از محصولات نیکا الکترونیک کرکره برقی در تبریز است . تیغه های مورد استفاده در کرکره برقی در تبریز در انواع تیغه های آلومینیومی ، پلی کربنات ، گالوانیزه ، دو جداره ، شفاف و ... موجود است . این تیغه ها در طرح و رنگ بندی های متنوعی عرضه میشود . طرح تخت و قوس دار نمونه ای از اشکال کرکره برقی در تبریز می باشد .

تیغه دو جداره دارای استقامت بالایی بوده و به دلیل عدم نیاز به روغن کاری کاربرد بیشتری دارند . برای ساخت تیغه کرکره برقی می توان از 3 روش استفاده کرد . نوع اول استاندارد یا فابریک می باشد و همان طور که مشخص است بهترین نوع از لحاظ طول عمر ، عایق صدا و مقاومت می باشد . در روش دوم برای تولید تیغه آلومینیوم را ذوب نموده و مورد استفاده مجدد قرار می دهند . در روش بعدی هم با ذوب انواع آلومینیوم به تولید می پردازند که مسلما این روش ، روش مناسبی نمی باشد واین نوع تیغه از کیفیت پایین تری نسبت به سایر برخوردار است .

به طورکلی تیغه گالوانیزه یا آلومینیوم فوم دار را تیغه رول فرمینگ می نامند . این تیغه ها عایق صدا می باشند . در کرکره برقی مورد استفاده در شهرهایی با رطوبت کم از این نوع تیغه استفاده می شود .

تیغه پلی کربنات که تیغه شفاف نیز نامیده می شود دارای خاصیت ضد حرارت و اشتعال بوده و در برابر ضربه و خش نیز تا حدی مقاومت دارد . استفاده از این تیغه ها در زیبایی بنا نیز تاثیر گذار است .

استفاده از کرکره برقی در تبریز در مکان های مختلف از جمله پارکینگ منازل ، فروشگاه های بزرگ و ... رواج یافته است . کرکره برقی تولید شده توسط نیکا به سه نوع سنترال ، ساید و توبولار در دسترس می باشد .

برای خرید کرکره برقی باید نکاتی را رعایت نمایید از جمله :

1-قبل از نصب باید از استحکام محل نصب اطمینان حاصل نمود و در صورت لزوم زیر سازی لازمه را انجام داد .

2- با توجه به موارد بیان شده در انتخاب تیغه ها نیز باید توجه نمود و با توجه به محل قرارگیری تیغه مورد نظر را انتخاب نمود . در صورت نیاز به هر گونه مشاوره بیشتر در این زمینه می توانید با شماره 32863490-041 تماس بگیرید .

3-با توجه به میزان تردد محل باید از موتور مناسب استفاده شود . موتورهای ساید با کیفیت بالا برای محل های با تردد بالا مناسب هستند . در صورتی هم که تردد بالا نبوده می توان از موتورهای سنترال استفاده نمود . موتورهای توبولار نیز دارای توان های مختلفی هستند که با توجه به آن انتخاب می شوند . این موتور استوانه ای شکل می باشند .

نیکا الکترونیک با سابقه بالا در زمینه کرکره برقی در تبریز با مشاوره رایگان در این زمینه می تواند در انتخاب انواع درب به شما کمک کند . 

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677