close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

 

انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

یکی از انواع درب اتوماتیک تبریز عرضه شده توسط نیکا الکترونیک درب شیشه ای اتوماتیک می باشد .  مقاله درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز را مطالعه کنید . این درب یکی از پر کاربردترین انواع درب اتوماتیک تبریز می باشد . درب شیشه ای دارای انواع مختلفی می باشد از جمله :

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

در ادامه مختصرا به بیان آن ها می پردازیم .

 

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی  :

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی یا خطی از قدیمی ترین انواع درب های شیشه ای می باشد . در مکان های پرتردد از این نوع درب استفاده می شود . این درب در دو نوع کلی موجود است . نوعی از آن شامل چهار لنگه است . دو لنگه ثابت در طرفین و دو لنگه متحرک در وسط . توسط حسگر متوجه حضور فرد شده و دو لنگه متحرک به کنار می روند و ورودی باز می شود . نوع دیگر شامل دو لنگه است . لنگه ای ثابت و لنگه ای متحرک . در این نوع هم سنسور حضور فرد را تشخیص داده و لنگه متحرک کنار رفته و درب باز می شود .

به طور کلی در این نوع درب ها نیمی از فضای اشغال شده برای ورودی باز می شود . به همین سبب باید به وجود فضای مورد نیاز برای نصب توجه نمود .

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دارای ظاهر زیبایی بوده و در عبور و مرور سهولت ایجاد می کند . با استفاده از دستگاه های کارت خوان و تشخیص اثر انگشت می توان رفت و آمد را کنترل نمود .

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی :

اپراتور درب شیشه ای کشویی یا به عبارتی موتور آن در کشور های مختلفی تولید می شوند . اپراتورهای باکیفیت از کشور آلمان ، ایتالیا بوده و موتورهای با کیفیت پایین تر از چین و تایوان می باشند . این موتورها دارای لوازم جانبی کاملی هستند .

 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی :

این نوع درب ها را می توان مقرون به صرفه ترین درب اتوماتیک شیشه ای نامید . درب اتوماتیک شیشه ای لولایی را چون می توان در درب های موجود هم نصب نمود به همین سبب مناسب ترین درب برای ساختمان های بازسازی شده ، دانست .

در ساختمان های مسکونی ، بیمارستان ها ، مدارس ، سالن های نمایش و کنسرت ها می توان از این نوع درب استفاده نمود . برای باز کردن این درب ها تنها فشار اندک به روی بدنه کافی است .

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو :

این درب ها که به درب اتوبوسی نیز معروفند . برای فضاهای کم عرض مناسب می باشند . زیرا این درب ها از حداکثر فضای ممکن برای ورودی استفاده می کند. زیرا با جمع شدن تمام درب می توان از  90 درصد ورودی استفاده می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای :

درب شیشه ای مثلثی یا کشویی دارای دقیقی است . این درب اتوماتیک از دو قسمت تشکیل شده است که این دو قسمت با هم تشکیل یک زاویه می دهند . از این درب نیز می توان برای مکان هایی با کمبود فضا استفاده نمود .

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی :

این درب اتوماتیک شباهت بسیاری به درب کشویی دارد . درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دارای شش قسمت است . دو قسمت آن در سمت راست و چپ به صورت ثابت قرار گرفته اند . و چهار قسمت دیگر متحرک می باشند . در این درب ابتدا قسمت متحرک اول بر روی قسمت متحرک دوم قرار گرفته و سپس هر دو بر قسمت ثابت جمع می شوند . در این نوع درب دو سوم درب برای ورودی استفاده می شود . نوع دیگری از آن شامل یک قسمت ثابت و دو قسمت متحرک می باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای گرد :

این درب با نام های منحنی ، قوسی ، نیم گرد و نیم دایره نیز شناخته می شود . در مکان های مدرن و وجود معماری ویژه مانند هتل ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه های زنجیره ای و ... از این درب ها استفاده می شود.

نوعی از این درب ها شامل چهار قسمت ثابت و چهار قسمت متحرک بوده و به صورت دایره می باشد . نوع دیگر از دو قسمت ثابت و دو قسمت متحرک تشکیل می شود و به صورت نیم دایره می باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای گردان :

درب اتوماتیک شیشه ای گردان یا چرخان در صرفه جویی انرژی کارایی دارد . این درب ها در عین همیشه بسته بودن ، همیشه باز می باشند . این نوع درب را می توان یکی از اختراعات جالب توجه نامید .

نیکا الکترونیک به عنوان یکی از برترین شرکت های خرید و فروش درب اتوماتیک در تبریز می باشد . که شما برای خرید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز با این شرکت تماس گرفته تا از راهنمایی مشاوران بهره مند شوید .

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677