close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک تبریز

در دنیای مدرن امروزه تکنولوژی های جدید به کمک مردم آمده و موجب سهولت کارها می شود . در ساخت و ساز ساختمان ها هم افراد به دنبال فناوری های جدید هستند که کارها را آسان تر به پیش ببرند . زیبایی نما ساختمان هم امر حائز اهمیت می باشد .

درب اتوماتیک یکی از این محصولات است که با عرضه آن دریچه بزرگی در صنعت ساخت و ساز گشوده شد و با طراحی انواع درب اتوماتیک برای کاربرد های مختلف استفاده از آن رواج یافت . بسیاری از منازل ، بانک ها ، هتل ها ، بیماریستان ها ، فروشگاه های بزرگ و ... به این درب ها مجهز شده اند و شرکت های بسیاری هم به طراحی و فروش این درب ها پرداختند .

درب اتوماتیک تبریز نیز همانند دیگر شهرها توسط شرکت ها عرضه شد . شرکت نیکا الکترونیک نیز با طراحی و فروش درب اتوماتیک در تبریز از جمله شرکت های معتبر می باشد . درب اتوماتیک تبریز به دو صورت دستی و با حسگر باز می شوند . که با توجه به مکان قرار گیری و نصب درب اتوماتیک از نوع مناسب آن استفاده می شود . معمولا در بیمارستان ها ، هتل ها و بانک ها که تردد زیاد است درب هایی با حسگر چشمی استفاده می شود ، که با تشخیص حرکت در مقابل درب ، به طور اتوماتیک باز می شوند . در مقابل در مکان هایی همانند پارکینگ منازل که نیاز به امنیت بالایی است و تردد کمتر است افراد با ریموت های کنترل درب ها را باز می نمایند .

بهترین درب اتوماتیک تبریز :

برای انتخاب مناسب ترین و بهترین درب اتوماتیک در تبریز کاملا بستگی به محل نصب درب دارد . شرایطی همانند ارتفاع ، میزان تردد ، وزن و ... باید سنجیده شده و سپس مناسب انتخاب برای خرید درب اتوماتیک تبریز را داشت . که این امر به تخصص در این زمینه نیاز دارد . به همین سبب بهتر است قبل از خرید درب اتوماتیک درمورد آن تحقیق کنید . مقاله راهنمایی برای خرید درب اتوماتیک در تبریز را بخوانید . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و کسب مشاوره می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا در انتخاب درب اتوماتیک مناسب برای محل شما ، شما را راهنمایی کنند .

قیمت درب اتوماتیک در تبریز :

قیمت درب اتوماتیک با توجه به نوع و کاربرد آن تعیین می شود و همچنین قطعات به کار گرفته شده در آن نیز مسئله تاثیر گذاری در قیمت درب اتوماتیک است . نیکا الکترونیک با سالها سابقه در این زمینه مناسب ترین قیمت را ارائه نموده و از این طریق توانسته رضایت مشتریان خویش را فراهم نماید.

نصب درب اتوماتیک :

می توان گفت یکی از موارد تاثیر گذار در طول عمر یک درب اتوماتیک نحوه نصب آن است . نصب نادرست درب های اتوماتیک می توان علاوه بر ایجاد صداهای اضافی در درب در کاهش طول عمر آن نیز تاثیر گذار باشد . قبل از نصب بهتر است اقدامات لازم برای نصب درب انجام پذیرد . نیکا الکترونیک با دارا بودن نیروی انسانی متخصص نصاب تمامی نکات را در نصب درب های اتوماتیک رعایت می نماید . برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با درب های اتوماتیک ما می توانید با شماره 04132863490  تماس حاصل کنید .

امیدواریم با خرید درب اتوماتیک از ما سالهای سال از آن استفاده نمایید .

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677