close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک در تبریز

نیکا الکترونیک

neeka

درب اتوماتیک نیکا

 

 

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای 

درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک شیشه ای شاید در نگاه اول تجملات به حساب آید و استفاده از آن به نظر ضروری نباشد . استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز همانند دیگر شهرها به علت مزایای آن در حال رواج است . به همین دلیل بر آن شدیم شماری از کاربرد های درب اتوماتیک شیشه ای را بیان کنیم . اما اگر این مقاله را مطالعه کنید متوجه اهمیت این نوع درب می شوید . که این درب ها علاوه بر زیبایی در ظاهر ساختمان ، دارای کاربرد های بسیاری هم هستند . 

از برجسته ترین کاربرد های این درب ها به ایجاد سهولت در رفت و آمد می توان اشاره کرد . باز کردن درب های دستی شاید به نظر شما کار سختی نباشد اما برای افرادی که دارای ناتوانی جسمی هستند یا سن زیادی دارند دشوار است . اما این درب ها با وجود حسگر ها یا چشمی ها به صورت اتوماتیک باز می شوند . جنبه دیگر از لحاظ روانی است که به نوعی استقبال از افراد محسوب شده و در ذهن آنها تاثیر خوبی می گذارد .

همچنین این درب ها از لحاظ امنیتی هم دارای سطح بالایی از امنیت است . و استفاده از تجهیزات امنیتی می تواند امنیت آنها را افزایش هم دهد . صرفه جویی در مصرف انرژی را می توان از دیگر مزایای می توان شمرد . براساس تحقیقات صورت گرفته این درب ها به میزان 30 تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنند .درب های اتوماتیک دارای کیفیت بالایی می باشند و طراحی مدرن و زیبا در آنها می تواند ظاهر ساختمان شما را بسیار زیبا نماید . 

استفاده از درب اتوماتیک به علت امکانات بسیار و تنظیمات در حال گسترش است . و در سالهای اخیر پیشرفت های بسیاری در این زمینه انجام شده است . از امکانات درب اتوماتیک شیشه ای می توان به مواردی مانند زیر اشاره کرد :

قابلیت بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه برای بیمارستان ها یا سایر مکانهای خاص

قابلیت تولید براساس اندازه محل مورد نظر

تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب . سرعت درب را می توان با توجه به ساعت شبانه روز ، میزان تردد و حتی فصل سال تغییر داده و به بهترین حالت تنظیم نمود .

وجود امکانات و مزایای بسیار درب شیشه ای اتوماتیک در تبریز آن را از درب های دستی متمایز می کند . برای خذ اطلاعات بیشتر و خرید درب شیشه ای اتوماتیک درتبریز و به طور کلی درب اتوماتیک تبریز با شماره تلفن 04132863490 تماس بگیرید .

تماس با ما
  • تلفن : 32863490-041
  • پست الكترونيكي : neeka.co@gmail.com
  • فكس : 32863490-041
  • آدرس دفتر و كارگاه : تبريز-پارك علم و فناوري-سايت عصر انقلاب-واحد324
  • همراه : 09148649677